LIGRA Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem podejmuje się realizacji różnych projektów z zakresu wykorzystania wysokiego ciśnienia wody do czyszczenia wszelkiego rodzaju instalacji technologicznych, rurociągów i urządzeń w energetyce, rafineriach, przemyśle ciężkim oraz robotach hydro-rozbiórkowych. Jest to tak zwane mycie hydrauliczne.

Dynamiczny rozwój technologiczny naszej firmy związany jest z wykorzystaniem wysokociśnieniowej strugi wodnej w różnych hydro-aplikacjach. Opiera się na wieloletnim doświadczeniu właścicieli i ciągłym szkoleniu pracowników w zakresie obsługi oraz stosowaniu odpowiednich technik . Nasze nieustanne wysiłki skierowane są na stałe doskonalenie świadczonych przez nas usług poprzez ciągłą obserwację rozwoju technologicznego metody z wykorzystaniem mycia hydraulicznego na świecie i inwestycjami w odpowiedni sprzęt.

Oferujemy Państwu usługi mycia hydraulicznego obrotowych podgrzewaczy powietrza i spalin, komór i powierzchni wymiany ciepła w kotłach, zbiorników i kominów, kondensatorów turbin i innych wymienników ciepła, reaktorów, a także usługi związane z hydrodynamicznym wyburzaniem (selektywne usuwanie uszkodzonego betonu, kucie betonu).

W wyniku własnego wyboru oraz w celu dostosowania naszej organizacji do potrzeb Klientów, wdrożyliśmy wymagania normy ISO 9001:2008 i PN-N 18001:2004, aby podkreślić znaczenie jakości i bezpieczeństwa pracy w naszych usługach.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.
Nasz serwis jest zawsze do Państwa dyspozycji.